O nás

Spoločnosť KLARTEC, spol. s r.o. sa zaoberá výrobou techniky pre životné prostredie a prefabrikovaných betónových výrobkov. KLARTEC, spol. s r.o. je rodinná firma, ktorú založili odborníci v oblasti techniky, práva a obchodu, ktorým od začiatku záležalo na ochrane životného prostredia.


Naši zákazníci s nami radi spolupracujú z týchto dôvodov:


1. Dodávame kompletné služby - rozsahom našich výrobkov dokážeme komplexne pokryť objednávky stavebných firiem na Slovensku, v Českej republike a v Rakúsku. Okrem výroby betónových výrobkov a techniky pre životné prostredie zabezpečujeme podporu a technické poradenstvo, montáž, servis a dopravu.


2. Prevádzkujeme vlastné betonárne - vďaka vlastným betonárňam v Malženiciach pri Trnave dokážeme vyriešiť atypické požiadavky klientov bez zbytočného predlžovania dodacej lehoty.


3. Máme stabilný tím - kladieme dôraz na budovanie lojality našich pracovníkov a ich profesionálny rast. Pravidelné školenia a dlhodobé skúsenosti sú zárukou, že naši pracovníci poskytnú klientom profesionálne poradenstvo, nakoľko sa opierajú o reálne skúsenosti z výroby, montáží a servisných prácach.


4. Máme vlastné výskumno - vývojové oddelenie - čerpá z praktických skúseností z realizácií našich dodávok.


5. Ponúkame priaznivé ceny - sme výrobno - predajná spoločnosť. Vlastná výroba nám umožňuje, aby sme naše ceny udržali priaznivé. Dávame si však pri tom záležať, aby zákazníci dostali od nás výrobok, ktorý odpovedá požadovaným nárokom a technickým normám.


6. Sme etablovaná spoločnosť - naša firma pôsobí na celom území Slovenskej republiky, v roku 2008 sme vstúpili na český trh založením spoločnosti Klartec cz, s.r.o. Odberateľov máme tiež v Rakúsku.